Визначення коду товару за УКТ ЗЕД

Визначення коду товару за УКТ ЗЕД

Чи вигідно експортувати або імпортувати ваші товари? Які імпортні, експортні мита та збори потрібно буде сплатити? А чи потребує ваш товар оформлення додаткових дозвільних документів при імпорті, експорті. На всі ці питання дасть відповідь правильно підібраний код вашого товару за УКТ ЗЕД.

Кожна держава захищає свої економічні кордони. Встановлює мита на імпортні, експортні товари. Запроваджує акцизні збори та застосовує нетарифне регулювання. Ставка мита чи акцизного збору залежить від багатьох факторів. Але основні – це наявність власного виробництва, обсяги такого виробництва та попит на ті чи інші товари на внутрішньому та зовнішньому ринках. Наприклад, якщо в країні є власне виробництво, яке задовольняє увесь внутрішній попит на товар, то скоріш за все, ввізне мито на такий товар буде високим. Імпорт такого товару буде супроводжуватися з застосуванням нетарифного регулювання (отриманням дозволів, сертифікатів, ліцензій тощо). А ось експорт, навпаки може бути спрощеним. Але якщо власного виробництва товарів не вистачає для задоволення внутрішноьго попиту, то рівень ввізного мита скоріш за все буде низьким. Для стимулювання продажів таких товарів на внутрішньому ринку можуть бути запроваджені тимчасові або постійні експортні мита.

Від ставки мита, вартості і терміну отримання дозвільних документів буде залежати ціна продажу одиниці вашого товару. Тому дуже важливо ретельно підходити до підбору коду товару за УКТ ЗЕД.

Для коректного визначення коду вашого товару буде достатньо підтвердити його фізичні і технічні характеристики або хімічний склад, а також галузь застосування. Підтверджувальними документами можуть бути: сертифікати якості, технічні паспорти, аркуші безпеки, протоколи випробувань, різні буклети, інструкції тощо. Ці документи можуть розробляти як внутрішні підрозділи компанії так і зовнішні, незалежні лабораторії, наукові чи сертифікаційні органи.

Підбором, визначенням коду товару найчастіше займаються декларанти або митні брокери. Якщо наданих документів не вистачає для прийняття остаточного рішення по коду товару, на допомогу можуть прийти зовнішні, незалежні інституції. Торгівельно-промислова палата, Держзовнішінформ, Центральна митна лабораторія або, навіть НДІ Судмедекспертизи, можуть допомогти вам з визначенням коду товару.

Фінальна довідка по коду товару, дасть остаточні дані по ставці мита та акцизного збору. Перелік документів по нетарифному регулюванню допоможе визначитися з вартістю і термінами їх отримання. А перелік угод і документів для надання преференцій дозволяє коректно розрахувати ціну вашого товару на тому чи іншому зовнішньому ринку.

Наші декларанти мають великий досвід у визначенні кодів різних товарів. Довідка по коду товару від наших фахівців дозволить вам максимально точно розрахувати митні платежі і остаточну ціну товару.

Відправте запит та отримайте безкоштовну консультацію.

Отримати консультацію
Обратный звонок